تبلیغات
مطالب پزشکی - آخرین مصاحبه با احسان علیخانی منتشر شد!
تاریخ : دوشنبه 11 شهریور 1392 | 10:25 ق.ظ | نویسنده : یاس
1143-477x561

آخرین مصاحبه با احسان علیخانی منتشر شد!

آخرین مصاحبه با احسان علیخانی منتشر شد و توجه کنید که این مصاحبه یکی از بهترینهای گپی است که تا به حال زده شده و با اینکه احسان علیخانی در سال ۹۱ حضور کمرنگی داشت اما همچنان به عنوان یکی از محبوب‌ترین مجری‌های تلویزیون شناخته می‌شود.


بارها گفته‌ ام سعی می‌کنم کمتر حضور داشته باشم و فقط موقعیت‌ها و بزنگاه‌هایی را انتخاب می‌کنم که دوستش داشته باشم. ترجیح می‌دهم اگر حرفی برای گفتن ندارم، حضور نداشته باشم. از دم‌ دستی شدن پرهیز دارم. حجم کاری ام اواخر سال قبل یک مقدار بیشتر شد اما سعی کردم قوانینی که برای خودم قائل هستم را رعایت کنم.

«پشت صحنه» کار خیلی سخت و پرزحمتی بود. من شش ماه از سال ۹۱ را به این کار اختصاص دادم. چند ماه پیش‌ تولید داشتیم، سفرها و مستندهایی که ساختیم هم زمان زیادی صرف کرد. این قهرمان‌ها در زمستان از جنوب، شمال، غرب و شرق به تهران آمدند. خب در کل شرایط مشکلی بود، هم برای آنها و هم برای ما. نمی‌خواهم بگویم برنامه فوق‌ العاده‌ ای داشتیم و از اجرا و تهیه‌کنندگی خودم راضی هستم اما به نظرم این برنامه توانست تفاوت خودش را نشان دهد و همین اندازه از دیده شدن می‌تواند من را راضی کند.

برنامه «پشت صحنه» چند سوژه بی‌نظیر داشت ولی یکی از آن‌ها واقعا بی‌نظیر بود؛ «محمد خالوندی» که از عشایر بود و سال‌ ها مشغول چوپانی و گله‌ داری بود در پاراالمپیک لندن مدال طلا گرفت. او در پرتاب نیزه رکورد دنیا را زد. او با مادر، برادر، همسر و مربی‌ اش به برنامه آمد. به نظرم او یکی از استثنائی‌ترین سوژه‌ها بود. قطعا” او یکی از اسطوره‌ های ورزش ما است.

یک روز برنامه «پشت صحنه» آتش گرفت. یعنی در چند ثانیه دیدم یک قسمت از دکور شعله‌ور شد. زیر دکور به دلیل نور داغ شده بود و آتش گرفت و روی پرده افتاد. واقعا آن روز خدا به ما رحم کرد که در آنتزاکی بودیم که مهمان‌ها بیرون از دکور در حال استراحت بودند. همه گروه دوان دوان آتش را خاموش کردند.

برنامه‌ای برای سال ۹۲ ندارم. چند روزی است که از سفر برگشته‌ام. از حساسیت شدید بهاری رنج می‌برم. البته من همیشه اوایل بهار کمی خموده و بی‌حوصله هم می‌شوم. امیدوارم زودتر این مسئله حل شود و یک برنامه‌ ریزی برای سال ۹۲ انجام دهم.

من اعتقاد دارم در عرصه اجرا وقتی خودت هستی متفاوت‌ترینی چون شبیه تو وجود ندارد. البته آدمی برنده است که زودترین زمین و اصل خودش را پیدا کند. به همین دلیل وقتی خودت هستی متفاوتی بنابراین من الآن احسان علیخانی‌ ام و همان مجری‌ ای هستم که همه او را دیده‌اند. حالا یک عده دوستش دارند و او را می‌بینند و یک عده نه و این به سلیقه مخاطب برمی‌گردد. من هم تلاش دیگری نمی‌کنم چون مردم من را دیده‌اند و شناخته‌اند. چه خوب و چه بد همین هستم فقط باید کمی پشتوانه و سنگرم را مجهز و مسلح کنم.

فکر می‌کنم با برنامه «پشت صحنه» تا حدی از تکرار فرار کرده‌ام. به نظرم فرم و جنس اجرا و مهمان‌های آن با برنامه‌ های قبلی‌ ام متفاوت بود. درست می‌گویی این به تکرار نرسیدن دغدغه همیشگی من بوده است. بهترین کاری که می‌شود انجام داد این است که کم‌کار باشی.

در این چند ماه آنقدر درگیر کار و برنامه‌سازی بودم که وقت دنبال کردن برنامه‌ های تلویزیون را نداشتم، ولی جذابیت ماجرا این است که توسط مردم می‌فهمم کدام برنامه طرفدار دارد و کدام نه. وقتی با مردم تعامل داری در کوچه و خیابان، در سفر و هر جای دیگر متوجه می‌شوی چه برنامه‌ ای را دوست دارند.
طبقه بندی: باهنرمندان،

  • سایت هنری
  • عهد نامه
  • کارت شارژ همراه اول